Początki naszej działalności sięgają roku 2007.Za główny cel działalności obraliśmy chęć  podzielenia się z Państwem nasza pasją i zamiłowaniem do kuchni śródziemnomorskiej. Chcielibyśmy pokazać, że spożywanie posiłków to nie tylko codzienny obowiązek, ale również poznawanie zwyczajów tradycji i upodobań innych narodów; to również doskonała okazja do spotkań towarzyskich, zacieśniania więzów rodzinnych i przyjacielskich. Całym sercem pokochaliśmy Włochy a szczególnie włoską kuchnie, która jest przez nas, Polaków , niedoceniana. Pragniemy pokazać jak bardzo, wbrew stereotypowym opiniom, zróżnicowane, zdrowe i kolorowe a przede wszystkim smakowite posiłki można przyrządzić w krótkim czasie i niekoniecznie dużym kosztem

 

        Szczególnie gorąco zachęcamy do rozkoszowania się smakiem trufli. Te niezwykle owoce ziemi znane były już w czasach starożytnych i do dziś dnia pozostały jednym z najbardziej na świecie pożądanych produktów spożywczych. Nazywane tez czarnymi diamentami pojawiają się na najwytworniejszych stołach. Pragniemy podzielić się z Państwem radością kosztowania tych niezwykle aromatycznych grzybów i zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Jako bezpośredni dystrybutor oferujemy Państwu nie tylko doskonałą jakość produktu, ale także doradztwo oraz pomoc logistyczną  w razie potrzeby.

 

       Firma Smaki Południa jest oficjalnym dystrybutorem na terenie Polski produktów takich marek jak: Poddi Tartufi oraz Pastificio Belli. Zapraszamy do katalogu.

 

                     Zapraszamy

     
Copyright © Exception 2012 Home | O nas | Trufle | Katalog delikatesów internetowych | Delikatesy włoskie | Kontakt